Araç Kaplama

Araç giydirme hizmetimiz tüm araç giydirme çeşitlerini kapsamaktadır.

Aracınız, reklam giydirme işleminde ilk önce dijital ortamda giydirilir ve beğeninize sunulur. Siz onayı verdikten sonra aracınızı bize teslim etmenizi rica ederiz ve yine aynı gün içerisinde aracınızı giydirip size teslim ederiz. Araç reklam giydirme, günümüzde çok sık tercih edilen bir reklam türüdür. Olmazsa olmazlarımız arasına giren araç reklam giydirme işlemi, mutlaka profesyonel bir ekip ile yapılmalıdır.

Araç kaplanırken kullanıcılar folyo çeşitleri vardır. Biz bu çeşitleri müşterilerimizin isteğine göre sunmaktayız. Araç kaplamaları için kullanılan folyolar başlıca 3 çeşittir bunlar; Cast Folyo, Yarı Cast Folyo, ve Normal Folyodur.

Cast folyo türü araç giydirme işlemleri için birebir özel üretilmiş folyolardır ve dünyada belli başlı markalar tarafından üretilmektedir. Uzun ömürlü reklam çalışmaları için bunu tavsiye etmekteyiz.

Yarı Cast Folyo hem ekonomik hemde uzun ömürlü olması bakımında tercih edilmektedir. Profesyonel araç kaplama işlemlerinde tercih edili fakat ömrü tabi ki de tam cast folyo kadar değildir cast folyoların arasındaki fiyat farkını indirgemek amacı ile bir alt kalitede üretilmiş folyo türüdür.

Ekonomik Folyolar ise normal kesim folyolarıdır açık hava reklamcılığın birçok yerinde kullanılmaktadır. Araç için özel üretim folyolar olmadığı için uzun ömür konusunda firmamız garanti vermemektedir. Zaten ekonomik folyo uygulaması isteyen müşterilerimize bu uyarıyı yapmaktayız.