Antalya Reklam

Antalya Reklam

Dergi, gazete, televizyon, internet, radyo ve billboard aracılığıyla çeşitli ürün ve hizmetlerin tüketicilere ve kitlelere tanıtılması işine reklam denir. Reklam yaptıracak firmaların belli olması ve ücret karşılığı yapılması temeline dayanır. Firmalar ürün ve hizmetlerini tüketiciye tanıtmak için görsel, yazılı ve işitsel medyayı kullanarak reklamlarını yaparlar. Reklam yapmak firmalar için çok önemlidir. Ürünlerini veya hizmetlerini geniş kitlelere başka türlü tanıtma imkânları yoktur. Kitlelere ulaşmak için dijital reklamlar en çok tercih edilen reklam çeşididir. İnternet üzerinden yapılan reklamların daha geniş kitlelere ulaşması dakikalar için de olur. Antalya reklam sektörün de yılların deneyimi çalışmalarını sürdüren Erciyes ofset her türlü reklam konusunda profesyonel ekipleriyle ile hizmet vermektedir. Tasarımdan baskıya matbaa ile ilgili tüm uygulamalar da uzmanlaşmıştır.

FİRMAMIZIN VERDİĞİ HİZMETLER 

  • Matbaa 
  • Grafik tasarım 
  • Promosyon 
  • Ambalaj 
  • Reklam uygulamaları 
  • Dijital baskı
Firmamızın verdiği hizmetlerden bazılarıdır. Antalya reklam sektörün de uzun yıllardan beri yüksek kalite standartların da hizmet vermek ve bu hizmeti müşterilerine sunarken konusunda uzman personel ile çalışmak firmanın başlıca vizyonudur. Ekonomik, hızlı ve kaliteli çalışma anlayışı ile müşterilerine hizmet verirken, her türlü yeniliği yakından takip ederek sunmaktadır.

KALİTE TESADÜF DEĞİLDİR

Erciyes Ofset olarak verdiğimiz hizmetler ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Sağlam alt yapımız ve donanımımız sayesin de Antalya reklam sektörünün gelişimine her zaman örnek olmuştur. Teknolojiyi yakından takip ederek uygulamak ve rakiplerimiz arasında her zaman ilklere imza atmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Dünya şartları göz önüne alındığın da her gün gelişen teknolojiye ayak uydurmak firmamız için prensip haline gelmiştir. Antalya da başladığımız matbaacılık sektörün de modern makine pankuru ile çalışma alanlarımız genişleterek hizmetlerimize devam etmekteyiz. Her türlü reklam uygulamaların da profesyonel kadromuz ile yaptığımız işler de müşterilerimizin beğeni ve takdirlerini kazanmak, doğru yolda olduğumuzun kanıtıdır. Firmamızın iş teslim etme prensibi kaliteli çalışma anlayışımız ile bütünleşmiştir. Biz Erciyes ofset olarak girişimci ruhumuzla her zaman ileriyi hedefleyerek hep o yön de ilerlemekteyiz. Yaptığımız her işe içimiz rahat imzamızı atmaktayız.

Etiketler: