Antalya Işıklı Tabela (Neon Tabela)

Antalya Işıklı Tabela (Neon Tabela)

Neon gazı doğada dağılmış olarak ve çok küçük yüzdelerde, yalnızca atmosferde değil, aynı zamanda yeraltından çıkan doğal gazların bileçiminde de bulunur. Renksiz bir gazdır. Çoğunlukla aydınlatmada kullanılır. Neon gazı aydınlatma ve reklam sektörüne yönelik tamamen el işçiliği ile şekillendirilen cam tüplerin doldurulmasında kullanılır. Cam tüplerinin, uzunlukları büyük, çapları küçük olup, yüksek gerilimle beslenirler.

Isıtılarak şekil ve boyut verilen neon tüpleri tüm iç ve dış mekân aydınlatma sistemlerinde ve reklam sistemlerinde kullanılmaktadır.

Neon aydınlatma sisteminin özellikle mimarlar, tasarımcılar ve reklam sektörü tarafından tercih edilmesinin nedeni yüksek parlaklığı, zengin renk seçenekleri, kazandırdığı enerji tasarrufu ve floresan ampule oranla üç kat ömre sahip olmasıdır.

Etiketler: ışıklı tabela antalya/ antalya ışıklı tabela/ neon tabela antalya/ antalya neon tabela/ antalya tabela reklam/ en ucuz kayan yazı fiyatları/ ışıklı tabela fiyatları antalya/ led ışıklı tabela antalya / led ışıklı tabela fiyatları antalya / neon tabela fiyatları antalya / antalya led tabela