Antalya Tabela

Antalya Tabela

Antalya Tabela İşinde özenli ve müşterinin talepleri doğrultusunda çalışan profesyonel ekibiyle aklınıza gelebilecek her türlü tabela işlerini de kaliteli ve uygun maliyetle sizin için imal ediyor ve montajını yapıyor.

Üretimini yaptığımız tabela çeşitlerine; Led Tabela, Akıllı Tabela, Kayan Yazı, Işıklı Tabela, Işıksız Tabela, Aliminyum Tabela, Paslanmaz Kutu Harf, Aliminyum Kutu Harf, Pleksi Tabela, Totem Tabela, Neon Tabela, Cephe Tabelası,Yönlendirme Tabelaları, Çatı ve Yol Tabelası ve daha fazlasını örnek gösterebiliriz.

Antalya Işıklı Tabela

Antalya Işıklı Tabela; yapımında adından da anlaşılabileceği gibi, birçok farklı aydınlatma malzemeleri kullanılan bir reklam yöntemidir. Işıklı tabela ürünleri içerisine neon, led, floresan gibi aydınlatma ekipmanları tercih edilir. Bu yöntem, şirket tanıtımının gece karanlığında görünebilmesini sağlayan tanıtım görselleridir. İçerisine konulan ışıkla, ön kısmında yer alan reklam yazıları her alandan kolayca farkedilebilir.

Antalya Işıksız Reklam Tabelaları

Antalya Işıksız Reklam Tabelaları, şirketlerin sıklıkla tercih ettikleri reklam ve tanıtım şeklidir. Küçük ya da büyük ölçekli bütün işletmelerin kullandığı standart görsellerdir. Işıklı tabelayla kıyaslandığında en büyük fark aydınlatma düzeneğinin bulunmayışıdır. Kasa derinliği bulunmamakta ve isteğe göre tasarlanabilmektedir. Işıksız reklam tabelaları gün ışığında kolaylıkla seçilebildiği gibi, karanlıkta belirgin olarak görülemezler.

Antalya Alüminyum Tabela

Antalya Alüminyum Tabelalar, hemen hemen her işletmede kullanılan tanıtım amaçlı reklam görselleridir. Gösteriş ve ilgi çekicilik açısından son derece önemli araçlardır. Müşterilerin istedikleri ölçü ve boyutlarda, ışıklı ya da ışıksız olarak hazırlanabilmektedir. Bu tabelalar, tasarım ve çeşit açısından alternatifi oldukça çok olan ürünlerdir. 
İster ışıklı ister ışıksız olsun, sadece reklam amaçlı değil, alüminyum zemin ve cephe kaplamasında veya tabela zemin uzatmalarında kullanılmaktadır.


Antalya Neon Tabela

Neon Tabela, özel üretilmiş ateşte ısıtılarak şekil alabilen, küçük cam borular kullanılarak tasarlanan bir reklam türüdür. Bu görseller çok iddialı ve kendini gösteren, estetik yapıda, göz alıcı renklerle üretilen reklam mecralarıdır. 
Genel olarak bar, restoran, eğlence merkezleri gibi yerler için oldukça uygundur. Neon tabela yapımı, diğer çalışmalara nazaran daha fazla dikkat edilmesi gereken, ince işçilik isteyen yapıda oldukları için bu alanda profesyonel olmuş kişiler tarafından icra edilmelidir.

Antalya Kutu Harf Tabela

Kutu harf tabelalar çok çeşitli malzemelerle üretilen, firmaların isim ve logolarını Router ve Lazer olarak bilinen cihazlarla keserek harf şekline getirilen uygulamalardır. İç ve dış mekânlarda ışıklı ve ışıksız şekillerde kullanılmaktadır. Bu tür çalışmalar zarif ve ilgi çekici oldukları için özellikle alışveriş merkezleri gibi kapalı ortamlarda daha çok tercih edilmektedirler.

Etiketler: antalya tabela/ antalya tabelacı/ reklam tabela fiyatları antalya/ antalya tabela firmaları/ antalya tabela atölyeleri/ antalyadaki reklamcılar/ antalya totem tabela/ antalya tabela imalatı/ tabelacı antalya/ tabela antalya/ antalya tabela reklam/ antalya tabela reklam firmaları/ antalya tabela konyaaltı/ antalya fason tabela/ antalya ışıklı tabela/ antalya led tabela/ antalya lara tabela/ antalya neon tabela/ antalyada reklam tabela/ antalya kepez reklam tabela/ tabela şirketleri antalya/ antalya tabela ustası/ antalya ucuz tabela